دوره جامع گرافیست حرفه ای ویژه بازار کار

هادی صباغ زاده
مدرس : هادی صباغ زاده
1,689,000 تومان 1,655,220 تومان تخفیف : 2%

دوره آموزش تدوین فیلم به صورت دیجیتال

تمامی فیلمهای مستند، داستانی، برنامه‌های تولیدی استودیویی، میان برنامه‌ها، موزیک ویدیوها، فیلم های جشن تولد و عروسی، تیزرهای تبلیغاتی، فیلمهای صنعتی و آموزشی و... همگی از زیر دست یک تدوینگر می گذرد که این نشان از بازار کار وسیع حوزه تدوین دارد. مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با برگزاری دوره های کاربردی در این زمینه و با آموزش نرم افزارهای به روز دنیا، سعی بر این دارد تا نیروی متخصص تربیت و  وارد بازار کار نماید .
دوره های تدوین فیلم و خلق افکت های تصویری دپارتمان سینمای دیجیتال مجتمع فنی تهران، کاملترین و به روزترین دوره تدوین فیلم در ایران است.نگاه رشته تدوین فیلم مجتمع فنی تهران نگاهی حرفه ای و به روز است و شما را با استاندارهای جهانی در این رشته آشنا خواهد کرد.

شناخت کارت کپچرها، فرمتهای تصویری , وفراگیری نرم افزارهای چون Adobe premiere  ,Edius , After EffectCinema4D شما را برای ورود به کار در رشته تدوین فیلم در دنیای دیجیتال آماده می سازد.
نرم افزار پریمیر


نرم افزار Premiere در سال ۱۹۹۱ عرضه شد و تا به حال تغییرات مختلف و بزرگی را تجربه کرده تا جایی که امروزه تبدیل به یکی از بهترین نرم افزار های تدوین شده است.
پریمیر پرو (Premiere Pro)اولین بار در سال ۲۰۰۳ توسط شرکت ادوبی عرضه شد.

پریمیر پرو به نسخه های بعد از سال ۲۰۰۳ اشاره دارد در حالی که منظور از پریمیر نسخه های قبلی آن است.
از دلایل برتری این نرم افزار نسبت به نرم افزار های مشابه (ادیوس، فاینال کات پرو و...) ارتباط نزدیک پریمیر پرو با نرم افزار مطرح افترافکت (After Effects) یکی از پر استفاده ترین نرم افزار ها در حوزه جلوه های ویژه و گرافیک رایانه ای است.

تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتیهمینطور در حوزه صوت و صدا گذاری که بخش مهمی از تدوین را شامل می شود ارتباط کامل پریمیر پرو با نرم افزار ادوبی آدیشن(Audition) می تواند کار تدوینگر یا صداگذار را ساده تر کرده و مشکل خروجی گرفتن های متعدد و انتقال پروژه به نرم افزار های دیگر را مرتفع کند.
آخرین نسخه عرضه شده از نرم افزار پریمیر پرو نسخه سی سی ۲۰۱۸ می‌باشد که امکانات مورد انتظار زیادی مثل ماسک گذاری پیشرفته، کار هم زمان روی چندین پروژه و قابلیت ویرایش تصاویر واقعیت مجازی (VR) اشاره کرد.


بازار کار:

  • فعاليت در زمينه تدوين فيلم موسسات سينمايي
  • فعاليت در زمينه ی تدوين فيلم در شبکه هاي تلويزيوني
  • فعاليت در دفاتر تبليغاتي که به کار ساخت تيزرها و برنامه هاي تلويزيوني مشغول مي باشند.
  • کليـه وزارتخانه ها و موسسات دولتي و خصوصي که داراي مراکز سمـعي و بصري مي باشند

توانایی هنرجویان پس از گذراندن این دوره به توانایی‌های زیر دست پیدا می‌کنند:

  • قابلیت تدوین فیلم های سینمایی – تلویزیونی – مستند و تبلیغاتی
  • ساخت تیزرهای آموزشی -تبلیغاتی – فرهنگی
  • ساخت موزیک ویدئو
  • ساخت تیتراژ فیلم و سريال

سرفصل ها