ثبت نام

دوره برنامه نویسی #C

حسین شکیبا
مدرس : حسین شکیبا
795,000 تومان 779,100 تومان تخفیف : 2%

برنامه نویسی مقدماتی به زبان C

برنامه نویسی مقدماتی آغاز ورود به دنیای برنامه نویسی است. تمامی افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای وارد این دنیای وسیع شوند می بایست مفاهیم اولیه آن را یاد بگیرند.

در این دوره به مفاهیم الگوریتم، فلوچارت و کدنویسی تحت زبان C اشاره می گردد. الگوریتم که در واقع از نام دانشمند ایرانی خوارزمی نامگذاری شده، مجموعه ای از دستورالعمل ها است که می تواند در یک روال مرتب تمامی درخواست ها را اجرا و گام به گام با حل مسئله نتیجه مورد نظر را ارائه دهد. اما همانطور که همیشه تصویر بهتر از نوشته می تواند منظور را برساند، مفاهیم فلوچارت معرفی گردید که در واقع تمامی دستورات را به صورت شکل به ترتیب نمایش می دهد و فهم آن ها را آسان تر می نماید.

در کنار یادگیری الگوریتم و فلوچارت یکی دیگر از بخش های مهم یادگیری نحوه تبدیل الگوریتم یا فلوچارت به کد است. ساده ترین، پایه ای ترین و کارآمدترین زبان برنامه نویسی برای ورود به دنیای برنامه نویسی زبان C است زیرا درگیری مفاهیم شئ گرائی (زبان های سطح بالا) را ندارد.مخاطبان دوره:

افرادی که در زمینه برنامه نویسی هیچ گونه آشنایی ندارند و یا در این حوزه دانش کمی دارند، می توانند پس از گذراندن این دوره در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک وارد دنیای زبان های برنامه نویسی شوند و از این راه کسب درآمد کنند.

سرفصل ها