ثبت نام

دوره ایلتس مقدماتی

دکتر محمد دانشوری
مدرس : دکتر محمد دانشوری
2,119,000 تومان 2,076,620 تومان تخفیف : 2%

دوره های فوق فشرده

اگر از سطح پایینی در زبان انگلیسی برخوردار هستید و تمایل دارید در مدت زمانی نسبتا کوتاه سطحتان را بالا ببرید ویا اگر در مدت کوتاه نیاز به اخذ نمره قابل قبولی در  آزمون آیلتس و یا تافل دارید ، دوره های آموزش فوق فشرده زبان انگلیسی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

این دوره ها مخصوص افرادی است که می توانند روزی 4 ساعت در کلاس های آموزش زبان شرکت کنند.

دوره های فوق فشرده در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک 5 روز در هفته (شنبه الی چهارشنبه) و هرروز به مدت 4 ساعت برگزار می گردد و مدت هر ترم 2 هفته می باشد. مدت کل دوره در صورت شروع از سطح مقدماتی 9 ماه است.

لازم به ذکر است که این دوره ها به کسانی پیشنهاد می شود که برای مهاجرت و یا شرکت در آزمون های بین المللی (مانند IELTS) برنامه ریزی فشرده ای دارند و به دلیل مدودیت زمانی امکان شرکت در دوره های ترمیک و یا فشرده را ندارند.

اولین گام جهت شرکت در کلاس های زبان انگلیسی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک آزمون تعیین سطح است.
جهت تعیین وقت برای مشاوره و تعیین سطح با شماره 88889796 داخلی 125 بگیرید.
یادآوری می کنیم که طول آزمون تعیین سطح حدودا 15 دقیقه است و آمادگی پیش از آزمون ضرورتی ندارد.

دوره های فشرده

مدت زمان کل دوره های فشرده زبان انگلیسی از مبتدی تا انتهای Upper-intermediate در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، حدود 1 سال می باشد که به صورت 3 روز در هفته و یا 2 روز در هفته و 4 ساعت در روز برگزار می شود.لازم به ذکر است که مدت هر ترم بین 3هفته تا 1 ماه طول می کشد. این دوره مناسب افرادی است که زمان  آزاد بیشتری داشته و قصد شرکت در آزمونهای بین المللی زبان مانند IELTS و یا مهاجرت را دارند.

کلاس های IELTS در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، در 2 گروه برگزار می شود:

1.دوره های IELTS: این دوره 51 ساعت بوده و فقط بر روی تکنیک های آزمون در 4 مهارت تمرکز دارد. این دوره مناسب دانشجویانی است که سطح زبان انها در حد Upper-intermediate می باشد.

2.پکیج های IELTS: دوره های پکیج در 240 ساعت برگزار می گردد که علاوه بر یادگیری تکنیک های مربوط به آزمون IELTS، سطح دانش زبان انگلیسی دانشجویان نیز بالا می رود. این دوره ها مناسب متقاضیانی است که دانش زبانی بالایی ندارند و فرصت کافی نیز جهت شرکت در دوره های ترمیک و یا فشرده را نیز در اختیار ندارند.

IELTS Package

IELTS:International English Language Testing System

امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج،کنسولگری انگلستان و سازمان IPD استرالیا برگزار می گردد. نمره بند ی آزمون از 1 تا 9 می باشد. درآزمون IELTS نمره قبولی یا مردودی وجود ندارد. هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره ای را مشخص می کند و اکثر آنها حداقل نمره کلی 6.5 را لازم می دانند، البته در  صورتیکه نمره هر مهارت کمتر از 6 نباشد. آزمون آیلتس از 4 مهارت:

Listening

Reading

Writing

Speaking

تشکیل شده است.

سرفصل ها